Nasi uczniowie w roku szkolnym 2020/2021

Grupa 3-4 latków

Wychowawczyni: Justyna Kotulska

Grupa 3,4 – latków to najmłodsze przedszkolaki w naszej szkole. Wśród nas jest 10 dziewczynek i 12 chłopców. Tworzymy grupę uśmiechniętych i radosnych dzieci, które miło spędzają czas na wspólnej zabawie, nauce i odkrywaniu świata. Uwielbiamy nasze kolorowe zabawki: klocki, z których konstruujemy piękne budowle, domek dla lalek, piłki, kolejkę i inne rozwijające naszą wyobraźnię. Codziennie ćwiczymy, bawimy się przy muzyce, śpiewamy i tańczymy. Relaksujemy się w czasie słuchania bajek, baśni oraz kołysanek-utulanek. Lubimy naszą kolorową salę – postaci z bajek, które uśmiechają się do nas ze wszystkich stron, prace plastyczne, które znajdują się na specjalnej tablicy oraz naszą dużą matę, na której bawimy się od samego rana. Z każdym dniem stajemy się odważniejsi, bardziej samodzielni i mądrzejsi. Jesteśmy dla siebie mili i pomagamy sobie nawzajem – przecież „przedszkole to nasz drugi dom” :)

Grupa 5 latków

Wychowawczyni:  Dominika Majkut

Jesteśmy grupą 5-latków, wśród nas jest 3 dziewczynki i 12 chłopaków. W naszej grupie „uczymy się bawiąc i bawimy ucząc”. Wszystkie nasze działania zmierzają do poznania siebie, dostrzeżenia innych, poznania świata. W czasie zajęć śpiewamy, tańczymy, liczymy, wyklejamy, malujemy farbami, kolorujemy. Bardzo lubimy spacery i zabawy w ogrodzie przedszkolnym. Staramy się być mili i koleżeńscy, dzięki czemu atmosfera w grupie jest wspaniała. Zawsze dbamy o naszą salę sprzątając zabawki oraz pomagając w jej upiększaniu i dekorowaniu. Po całym dniu wypełnionym wrażeniami odpoczywamy słuchając muzyki relaksacyjnej i bajek. U nas nikt się nie nudzi i nie marudzi:)

Grupa 6 latków

Wychowawczyni: Bernadeta Wiśniewska - Mazepa

Grupa 6-latków liczy 13 dzieci, wśród których jest 7-dziewczynek i 6-chłopców. Dzieci chętnie uczęszczają do oddziału STARSZAKÓW, są pogodne, otwarte i aktywne zarówno podczas zabaw jak i zajęć. Chętnie uczą się zasad zgodnego współżycia w grupie, starają się być samodzielne i koleżeńskie. Każdy dzień wypełniony jest radosną zabawą, zajęciami edukacyjnymi, spacerami, dzięki czemu uśmiech nie znika z naszych twarzy. Czujemy się tutaj bezpiecznie i swobodnie. U nas nikt się nie nudzi i nie marudzi.

Klasa I

Wychowawczyni: Iwona Maluszczak

"W naszej klasie, pierwszej klasie, jak we wszystkich klasach, nie brak wiercipięty, nie brak ananasa...". Nasza klasa liczy 20 uczniów- 10 dziewczynek i 10 chłopców. Jestśmy głośną gromadką na przerwach, ale na zajęciach pracowici jesteśmy jak mróweczki, nie tylko w klasie. Wiedzę przez zabawę przyswajamy, mnóstwo pomysłów i zapału mamy. Uczymy się pisać, czytać i malować, nasze marzenia barwami kolorować. Matematyka, polski, w-f i przyroda, wiele wiadomości i wiedzy nam doda. Atmosfera u nas jest niesłychana, radośnie do szkoły chodzimy co rana. Bo tutaj są wspaniali nauczyciele, w klasie 1 uczymy i bawimy się jak przyjaciele. Tak właśnie wygląda pierwszaków życie, wyrosną z nas zuchy - sami zobaczycie!!!

Klasa II

Wychowawczyni: Barbara Majkut

Nasza klasa druga jest kochana. Uśmiechnięta jest od rana. Tutaj wszyscy są w porządku i nie lubią nieporządku. Bardzo chętnie się uczymy, jeszcze chętniej się bawimy.

Klasa III

Wychowawczyni: Władysława Baj

Uczniowie klasy trzeciej są kreatywni, otwarci i ciekawi świata. Mają wielkie marzenia do spełnienia. Zawsze są pogodni i uśmiechnięci. Lubią prace twórcze. Każde zadanie, którego się podejmują, wykonują z zaangażowaniem i starannością. Na zajęciach są aktywni i zadają pytania. Potrafią oderwać się od otaczającej ich rzeczywistości i zrobić coś inaczej.

Klasa IV

Wychowawca: Paweł Mazurkiewicz

Klasa IV to najmłodsze starszaki 5 dziewcząt i 2 chłopców. Niby ta sama szkoła, ale wszystko jest nowe: pan wychowawca, nauczyciele i sala, w której się uczą. Są pełni zapału do pracy i otwarci na nową wiedzę – ponieważ szkoła to ciągłe niespodzianki.

Klasa V

Wychowawczyni: Bożena Płachta

Klasa piąta liczy dziewięciu uczniów: 5 dziewczynek i 4 chłopców. Jesteśmy zgranym i kreatywnym zespołem klasowym. Mamy wiele ciekawych pomysłów i moc energii. Bardzo lubimy wspólnie spędzać czas i aktywnie uczestniczyć w życiu szkoły.

Klasa VI

Wychowawczyni: Elżbieta Bukowińska

W klasie VI uczy się 20 uczniów, 10 dziewczynek i 10 chłopców. To grupa dzieci, która chętnie uczęszcza do szkoły i zawsze z zapałem angażuje się w przygotowanie różnych imprez i uroczystości szkolnych. Klasa jest bardzo żywiołowa, zawsze rozpiera ich energia, ale kiedy zajdzie potrzeba potrafią się zorganizować i pomóc sobie nawzajem.

Klasa VII

Wychowawczyni: Ewelina Leboda

Klasa siódma to zgrany zespół, który liczy 20 uczniów: 10 dziewczynek i 10 chłopców. To grupa, która chętnie uczęszcza do szkoły i zawsze z dużym zapałem angażuje się w przygotowanie różnych akcji, imprez i uroczystości szkolnych. Klasa jest bardzo energiczna, zawsze rozpiera ich energia, ale kiedy zajdzie potrzeba potrafią się zorganizować i pomóc sobie nawzajem.

Klasa VIII

Wychowawczyni: Elżbieta Kluza

Ósmaki tworzą zgrany 17- osobowy zespół 7 dziewczynek i 10 chłopców. To najstarsza grupa w szkole, a to zobowiązuje, aby być autorytetem i wzorem do naśladowania dla młodszych kolegów. W tym roku szkolnym czeka ich ważne wyzwanie- egzaminy ósmoklasisty, które staną się przepustką do szkoły średniej. Ale na razie muszą się do nich solidnie przygotować. A więc- powodzenia i „połamania piór”!

Wykonała: E.P. Chałupki Dębniańskie 2006-2021