Ważne informacje dla ucznia i rodzica

W Leżajsku powstała Poradnia Psychologiczno- Psychoterapeutyczna przy ul. Żeromskiego 3. Poradnia przeznaczona jest dla dzieci i młodzieży (do 18 roku życia), do której nie jest wymagane skierowanie. Zgłosić się może do niej każdy, kto odczuwa potrzebę skorzystania z porady psychologa, psychoterapeuty. Wizyta jest bezpłatna w ramach umowy zawartej z NFZ. W przypadku dziecka do 16 roku życia na pierwszą konsultację zgłasza się rodzic.

Rejestracja telefoniczna pod numerem: 17 785 12 40; 609 556 224.

Pomoc psychologiczno - pedagogiczna dla rodziców

Uczniowie i rodzice, we współpracy ze szkołami, mogą korzystać ze wsparcia, jakie oferują poradnie psychologiczno-pedagogiczne. Cały czas funkcjonuje także bezpłatna infolinia 800 080 222 z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej. Dodatkowo takie wsparcie oferuje również poradnia on-line „Zawsze Jest Jakieś Wyjście”.

Kalendarz roku szkolnego 2020/2021

Wykonała: E.P. Chałupki Dębniańskie 2006-2021